Teledysk do utworu ‘Mam zły dzień’ promuje album Agnieszki Chylińskiej ‘Pink Punk’, który ukazał się 26 października 2018 roku.

‘Na poprzedniej płycie Forever Child umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta Pink Punk to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie.’

Tak opisuje nowy materiał na płycie ‘Pink Punk’ Agnieszka Chylińska. Agnieszka, którą znamy od lat, której towarzyszymy, patrząc jak się zmienia, jak migocze, poszukuje i tworzy.

Nowa płyta Agnieszki, to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu.

‘Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można’ – mówi Agnieszka.

‘Pink Punk’ to bezpardonowa wypowiedź dorosłej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy.

Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski. Jednego można być pewnym: nie da się przejść obojętnie obok piosenek tak niezwykłej osobowości i wiecznie uciekającej od wszelkich szablonów artystki, która „krzyczy siebie” od lat na polskiej scenie.

ZAMÓW ALBUM: https://wmg.lnk.to/PinkPunk

Producent / wydawca: Top Management
Dystrybucja: Warner Music Poland
Reżyser: Tadeusz Śliwa
Operator: Marek Sanak
Scenograf: Darek Walaszczyk
Rekwizytor: Piotr Gołaszewski
Operator Steadicamu: Mateusz Wasążnik
Kostiumy / Make up: Bogusia Szubiakiewicz
Fryzjer: Agnieszka Rojewska
Światło: Lux Film
Kamera: Panavison
Producent wykonawczy: Lucky Luciano Pictures

Music video by Agnieszka Chylińska performing Mam zły dzień. (P) 2018 The Copyright in this audiovisual recording is owned by Top Management under exclusive licence to Warner Music Poland Sp. z.o.o.